Praca Koordynator Projektów

Miejsce pracy: Warszawa – Włochy

Fundacja Rex Support Group poszukuje koordynatora działań związanych z efektywnym zarządzaniem pracą fundacji. Zadania będą skupiać się w szczególności na współpracy ze startupami i działaniami dotacyjnymi. Koordynator będzie również zarządzać pracą innych pracowników fundacji zaangażowanych w zarządzane przez niego projekty.

Zadania

  • Koordynowanie projektów związanych z dofinansowaniami
  • Kontakt z inwestorami, obsługa startup’ów
  • Negocjacje z klientami i podwykonawcami (w szczególności odnośnie zakresu wykonywanych prac, terminów)
  • Opracowanie harmonogramu projektu, monitorowanie projektu oraz kontrola pracy zespołu projektowego (w szczególności nad terminowym wykonaniem prac)
  • Wsparcie klienta w korespondencji z instytucjami oceniającymi wniosek o dofinansowanie
  • Monitorowanie zmian w wymogach dofinansowania i przepisach w ramach nowej perspektywy unijnej (zwłaszcza KPO, POIiŚ)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Umiejętność zarządzania projektami, w tym tworzenia harmonogramów projektowych oraz budżetów
  • Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej
  • Wysoka kultura osobista wyrażająca się w m.in. w profesjonalnym budowaniu kontaktu z klientami
  • Umiejętność nawiązywanie kontaktów i współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • Analiza rynku i konkurencji oraz danych biznesowych

Mile widziane

  • Wykształcenie w zakresie zarządzania projektami
  • Doświadczenie we współpracy ze startupami i sponsorami
  • Doświadczenie w pracy z wnioskami dotacyjnymi
  • Doświadczenie w pracy w fundacji

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy
  • Premia od każdego oddanego projektu
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Rozwój oraz udział w innowacyjnych projektach
  • Częściowo pracę zdalną
  • Szkolenia i certyfikacje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Rex Support Group z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.